مهمان : 2
امروز : 35
ديروز : 232
ماه : 0
 
تاریخ : شنبه 16 دي 1396     |     کد : 135

صالحی در دیدار با هیات مدیره بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان:

طرح‌های آغاز شده در بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان تداوم یابد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در دیدار با هیأت مدیره بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان که در خانه تاریخی پروین اعتصامی تبریز برگزار شد، با تأکید بر تداوم اقدامات مطلوب بنیاد اظهار داشت: طرح‌های آغاز شده تحت هیچ شرایطی نباید متوقف شود.

سیدعباس صالحی با بیان این‌که تا دو هفته آینده جلسه هیأت امنای بنیاد با حضور استانداران چهار استان شمال غرب کشور در تهران تشکیل خواهد شد، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد گفت‌وگویی درباره سیاست‌گزاری و تصویب آئین‌نامه‌های تدوین شده صورت گیرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر این‌که باید چشم‌اندازی برای آینده تدوین کنیم تا به صورت هدفمند حرکت شود، خاطرنشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت ویژه از دانشنامه و دایره المعارف آذربایجان خواهد داشت.
صالحی افزود: در تفاهم نامه ای که با استانداری آذربایجان شرقی منعقد شده است؛ بخشی از بندها مربوط به پروژه‌های بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان است، همچنین در بندهای دیگری که مربوط به برنامه های تبریز ٢٠١٨ است، طرح های این بنیاد مورد توجه قرار گرفته است.
وی با بیان این‌که بخش مهمی از زیرساخت گردشگری در حوزه فرهنگ و هنر است، گفت: اقداماتی که تاکنون صورت گرفته مطلوب بوده و امیدواریم با توجه به اهدافی که تعریف شده است، اثرگذاری بنیاد نه تنها در منطقه شمال‌غرب بلکه در سراسر کشور مشهود باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه خواستار اولویت‌سنجی، تدوین نظام مشارکت‌سنجی و ایجاد تعلق خاطر از سوی مردم نسبت به بنیاد شد و گفت: باید مشارکت های مردمی برای جذب منابع و اندیشه های بدیع صورت گیرد.
 


نوشته شده در   شنبه 16 دي 1396  ساعت  11   توسط   مدیر پرتال   
ویرایش شده در شنبه 16 دي 1396 ساعت 12 توسط مدیر پرتال
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :