مهمان : 11
امروز : 44
ديروز : 232
ماه : 0
 
تاریخ : دوشنبه 25 دي 1396     |     کد : 136

مدیر عامل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان: مرند در شکل گیری ادبیات و فرهنگ آذربایجان نقش پررنگی دارد

ابوالفضل علیمحمدی مدیر عامل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در نشست ویژه ی چهاردهمین جشنواره شعر کوثر مرند بر نقش بی بدیل و پررنگ شهرستان مرند در شکل گیری تاریخ ،ادبیات و فرهنگ آذربایجان تاکید کرد.

ابوالفضل علیمحمدی مدیر عامل بنیاد فرهنگ ، هنر و ادب آذربایجان در دیدار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در این شهرستان ، آن ها را گامی مهم در پاسداری از فرهنگ بومی منطقه ای ارزیابی کرد و گفت: شهرستان مرند در طول تاریخ همواره تأثیری مهم در ادبیات و فرهنگ منطقه آذربایجان گذاشته است و از این دیار بزرگانی چون میرزا مهرعلی زنوزی ، آیت الله مرندی و ... برخاسته‌اند.
علیمحمدی در ادامه ضمن با اهمیت دانستن برگزاری چهاردهمین جشنواره شعر کوثر که به صورت شمالغرب کشور و با گستره ی منطقه ای برگزار می شود ، با اعلام آمادگی  بنیاد و انجمن ادبی تبریز در برگزاری هر چه با شکوه تر این جشنواره ، به بیان دیدگاه ها و ارائه نقطه نظراتی در راستای اهداف جشنواره پرداخت .
در این دیدار فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند نیز  به بیان ویژگی های چهاردهمین جشنواره شعر کوثر مرند پرداخت و از همکاری بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در این جشنواره تشکر کرد .
همچنین در این جلسه مسائلی از قبیل داوری آثار ، انتخاب هیئت داوران ، تدوین کتاب جشنواره و سایر موضوعات مربوطه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
 


نوشته شده در   دوشنبه 25 دي 1396  ساعت  12   توسط   مدیر پرتال   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :